Bitcoin İle Bets10’a Para Yatır Bonusu Al

35

Kripto paraların birçoğunu aktif eden Bets10 için para yatırma işlemleri hem çok daha hızlı hem de daha güvenli olmaya başladı.

Teorik olarak hızlı ve güvenli işlemler için tercihiniz olabilir. Aynı zamanda bunu bir bonusla taçlandırması ise daha da ilgi çekmeye başladı. Bets10 incelemesi yaparken ödeme metotları arasında sanal metotların yoğun olduğu muhakkak dikkatinizi çekmiştir.

Bets10’da Kripto Paralar

Şimdilerde ise kripto para ile bu ilgiyi daha da arttırmayı amaçlıyor. Doğal olarak Bitcoin ile para yatırılan bahis siteleri arasına direkt olarak giriş yapmış oldu. Şirketin bu aşamada diğer niteliklerinden de vazgeçmediğini söylememiz gerek.

Mesela Bets10 giriş adresi 234bets10.com üzerinden rahatlıkla bu işlemleri yapmaya devam ediyoruz. Üstelik 7 gün 24 saat boyunca erişim sağlamaya devam ederken. 

Bets10 Bitcoin İle Yatırıma 1.000 TL Veriyor!

Bets10 para yatırma işlemleri arasında yeni gördüğümüz kripto para birimleri ilginizi çekecektir.

Dilerseniz Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Dogecoin ve Litecoin ile işlem yapabilirsiniz. Fakat promosyon Bitcoin için geçerli. Direkt olarak Bitcoin ile para yatırma işlemi yaparak 1.000 TL bonus kazanma şansı yakalayabilirsiniz. 

Bunun için 31 Aralık 2018 tarihine kadar yatırım yapmanız gerek. İlk yatırımınız olması gereken bu depozit işlemini 23.59’a kadar aktarmış olmalısınız.

Bu şartlar altında da %100 oranında 1.000 TL bonus hakkınız hesabınıza tanımlanacaktır. Yatırımınızı ikiye katladığınız için Bitcoin ile kazanmaya anında başlamış olabilirsiniz. 

Bets10 Bitcoin Depozit Bonusu Kural ve Şartları 

• Bets10 Bitcoin para yatırma bonusundan faydalanmak için yalnızca Bitcoin ile yatırım yapılmalıdır.
• Diğer kripto para birimleri bu promosyon için geçerli değildir. 
• Kampanyadan kazanım sağlamak için Bitcoin ile ilk yatırımınız olması gerekiyor. 
• Promosyon tutarının her kullanıcı için 1.000 TL olduğunu ve yatırılan tutar kadar %100 oranında sunulacağı belirtilmiştir.
• Yatırım yapmadan önce bonus sayfasından promosyonu seçmeli ve sonrasında depozit yapmalısınız. Aksi takdirde bonus talep hakkınız olmayacaktır.
• Diğer kampanyalarla aynı zaman içerisinde kullanılamaz.
• Farklı hesap, IP adresi, bilgisayar veya benzeri metotlarla promosyonu suiistimal edenler tespit edildiğinde cezai işleme maruz kalır.
• Genel bonus kuralları tümüyle geçerliliği korumaktadır. 
• Bets10 kullanıcıları Bitcoin bonusu alırken bu şartların tümünü kabul etmiş varsayar. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here